Продукция

  • GFH2009 RFoG FTTH Микронод

    GFH2009 RFoG FTTH Микронод

    SCTE-174-2010 стандарты белән очрашу.

    Алга юл 1002 / 1218МГц RF киңлеге.

    17dBmV RF Чыгыш @ 1550nmRx.

    Burstmode 1610nmTx @ + 3dBm.

    OBI өчен CWDM дулкын озынлыгы бушлай.

  • GWT3500 1550nm CATV тапшыргыч

    GWT3500 1550nm CATV тапшыргыч

    19 ”1RU дисплейлы компакт торак.

    Emcore DWDM 1550nm DFB лазерын суытты.

    1002МГц / 1218МГц приоритет дизайны.

    Трансляция яки таркату кушымтасы.

    Регуляр 1310нм алга юл бар.

  • GLB3500M-4 Terr TV һәм One Quattro LNB җепсел өстендә

    GLB3500M-4 Terr TV һәм One Quattro LNB җепсел өстендә

    Quattro LNB һәм Terr TV бер SM аша.

    VL / VH / HL / HH киңлек киңлеге: 950МГц - 2150МГц.

    TVирдәге телевизион киңлек: 174 ~ 806МГц.

    13V / 18V DC-ны оптик тапшыргычта Quattro LNB-ка кире кайтарыгыз.

    Бер оптик тапшыргыч 32 FTTB оптик кабул итүчесенә ярдәм итә.

    1530nm / 1550nm / 1570nm / 1590nm CWDM системасы.

    RFәрбер кабул итүчесендә югары MER.

  • GWR1200 CATV оптик төен

    GWR1200 CATV оптик төен

    Универсаль ачык дизайн.

    Алга юл 1002 / 1218МГц.

    Алга юл 50dBmV яки икеләтә 46dBmV.

    1310nm / 1550nm тапшыру варианты.

    220В яки 60В электр белән тәэмин итү.

  • GLB3500M-3 Terr TV һәм җепсел өстендә бер киң полосалы LNB

    GLB3500M-3 Terr TV һәм җепсел өстендә бер киң полосалы LNB

    Бер SM өстендә киң полосалы LNB һәм Terr TV.

    Челтәрле H яки V киңлек киңлеге: 290МГц - 2350МГц.

    TVирдәге телевизион киңлек: 45 ~ 806МГц.

    Оптик тапшыргычта 14V DC киң полосалы LNBга кире.

    Бер оптик тапшыргыч 32 FTTB оптик кабул итүчесенә ярдәм итә.

    1530nm / 1550nm / 1570nm CWDM системасы.

    RFәрбер кабул итүчесендә югары MER.

  • GWR1000M CATV MiniNode

    GWR1000M CATV MiniNode

    Бер 1000МГц / 1218МГц 20дБмВ Чыгыш

    42 / 54МГц яки 85 / 102МГц Диплексер

    Бер алга җепсел һәм бер өске җепсел

    15В DC кабель өстендә ерак көч

  • GLB3500M-6 Fiberепсел өстендә алты киң полосалы RF

    GLB3500M-6 Fiberепсел өстендә алты киң полосалы RF

    Дивар тавы металл торак

    6ch CWDM җепселле оптик тапшыргыч һәм кабул итүче

    4әрбер CWDM 174 ~ 2350МГц RF йөртә

    30dB RF изоляциясе

  • GLB3500M-8 Terr TV һәм җепсел өстендә ике Quattro LNB

    GLB3500M-8 Terr TV һәм җепсел өстендә ике Quattro LNB

    Ике спутник Quattro LNBs һәм Terr TV бер SM аша.

    VL / VH / HL / HH киңлек киңлеге: 950МГц - 2150МГц.

    RFирле телевидение RF 174 ~ 806МГц.

    8 CWDM суытылмаган DFB лазерлары 1470нмнан 1610нмга кадәр.

    Оптик тапшыргычта һәм кабул итүчедә AGC.

    1 × 32 PON FTTB һәм 5Км җепсел дистанциясенә булышу.

    Искиткеч RF изоляциясе.

  • GLB3500M-16 Terr TV һәм җепсел өстендә дүрт Quattro LNB

    GLB3500M-16 Terr TV һәм җепсел өстендә дүрт Quattro LNB

    Дүрт спутник Quattro LNBs һәм Terr TV бер SM аша.

    VL / VH / HL / HH киңлек киңлеге: 950МГц - 2150МГц.

    RFирле телевидение RF 174 ~ 806МГц.

    16 CWDM суытылмаган DFB лазерлары 1310нмнан 1610нмга кадәр.

    Оптик тапшыргычта һәм кабул итүчедә AGC.

    1 × 32 PON FTTB һәм 5Км җепсел дистанциясенә булышу.

    Искиткеч RF изоляциясе.

  • GLB3500E-4R Nilesat һәм Arabsat ике җепсел өстендә бер өйгә

    GLB3500E-4R Nilesat һәм Arabsat ике җепсел өстендә бер өйгә

    Nilesat киң полосалы LNB җепсел белән йөртелә 1 GLB3500E-2T тапшыргыч.

    Arabsat киң полосалы LNB җепсел 2 GLB3500E-2T тапшыргыч белән йөртелә.

    GLB3500E-4R ике SC / APC җепсел кертү һәм бер RF чыгу бар.

    Оптик AGC диапазоны: -6dBm ~ + 1dBm.

    Шимбә RF нәтиҗәләре: 1210МГц, 1420МГц, 1680МГц, 2040МГц.

    4 сатуга кадәр бер SatCR RF порты.

    EN50494 + EN50607 стандартларына туры килде.

    Вариант: 8гә кадәр сатылмаган кабул итүчеләр өчен ике SatCR RF порты.

    GPON ONU өчен өстәмә WDM порты.

  • GLB3500M-4D GPON белән дүрт спутник DWDM FTTH

    GLB3500M-4D GPON белән дүрт спутник DWDM FTTH

    Дүрт dCSS статик режим LNBs һәм Terr TV FTTH.

    Статик dCSS LNB буенча 32 UB сайланган: 950МГц - 2150МГц.

    14V DC-ны dCSS LNB-ка кире кайтарыгыз.

    TVирдәге телевизион киңлек: 174 ~ 806МГц.

    Оптик көчәйткеч диапазонында дүрт DWDM дулкын озынлыгы.

    Оптик тапшыргыч һәм кабул итүчедә AGC.

    Eachәр оптик кабул итүченең дүрт RF чыгышы бар.

    RFәрбер RF чыганагы дүрт иярчен өчен рөхсәт ала.

    GPON яки XGPON ONU өчен WDM порты.

  • GLB3500MT Terr TV һәм Сат җепселле оптик тапшыргыч

    GLB3500MT Terr TV һәм Сат җепселле оптик тапшыргыч

    Терр һәм Сатны компакт торакта әйләндерү.

    TVирдәге телевизор кертү: 174 -806 МГц.

    Спутник RF кертү: 950МГц ~ 2150МГц.

    13V яки 18V DC сорау буенча LNB.

    AGC һәм GaAs түбән шау-шу.

    1550нм суытылмаган DFB Лазер чыгару.